top of page

UŠETŘI S NIKONEM! I VÁNOČNÍ DÁRKY MŮŽETE MÍT SE SLEVOU

Amsterdam, Nizozemsko, 28. října 2022: Vánoce jsou za rohem a společnost Nikon nabízí při této příležitosti všem fotografům i videografům, amatérům i profesionálům příležitost pořídit si vytoužené vybavení s využitím letošních zimních slev. Tato propagační akce nabízí u vybraných výrobků slevu až 12 500 Kč. Pro získání slevy není třeba se registrovat nebo předložit doklad o nákupu, slevy jsou uplatňovány automaticky v místě prodeje.


Propagační akce se bude konat od 28. 10. 2022 do 16. 1. 2023 a vztahuje se na vybraná těla fotoaparátů Nikon mirrorless včetně modelů Z 7II, Z 6II a Z 5 formátu FX, stejně jako na přístroje Z 50 nebo Z fc. Tato propagační akce se vztahuje rovněž na digitální jednooké zrcadlovky včetně modelů D850 a D780, výběr objektivů NIKKOR a různé výrobky z oblasti sportovní optiky.


Nabídka platí výhradně pro výrobky zakoupené v obchodě Nikon Store a u zúčastněných prodejců. Slevy platí pouze do vyprodání zásob a nelze je získat zpětně.


Další informace a podrobnosti o výrobcích v akci a všeobecné podmínky propagační akce naleznete na adrese www.usetrisnikonem.cz.


108 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page